Privātuma un sīkdatņu politika

VPDK  "Oglīte"  uzņemas pilnu atbildību par katra klienta privātumu un veic visu nepieciešamo, lai informācija, kuru saņemam oglite.lv mājas lapā, tiktu aizsargāta. Privātuma politika ir izstrādāta, lai Jūs labāk saprastu, kā tieši mēs aizsargājam Jūsu datus un rūpējamies par tiem.

Personīgā informācija, ko ievācam un tās izmantošanas mērķi

Mēs ievācam informāciju no mājas lapas oglite.lv apmeklētājiem, kuri mājaslapas sadaļā "Kontakti" aizpilda viena veida pieteikuma formu. Personīgā informācija tiek ievākta tikai un vienīgi Jūsu pieteikšanai dalībai vidējās paaudzes deju kolektīvā "Oglīte"", lai mēs spētu sazināties ar attiecīgo personu. Neeksistē nosacījumi, pie kuriem šī informācija tiktu nodota trešajām personām. Nekāda cita informācija, ko iegūstam caur Pieteikuma formu (uzaicinājumi piedalīties dažādos pasākumos, koncertos, festivālos utml.) netiek uzglabāta un tiek neatgriezeniski izdzēsta.

Personīgās informācijas klasifikācija var neaprobežoties ar: vārdu, uzvārdu, valsti, e-pasta adresi, tālruņa numuru un citu personīgu informāciju, kas no mājas lapas apmeklētāja puses tiek brīvprātīgi ierakstīta Pieteikumu formā mājas lapas sadaļā "Kontakti". Ja Jūs esat atstājis savu kontaktinformāciju – ieskaitot personīgos datus -, mēs varam šo informāciju izmantot, lai sazinātos ar Jums caur e-pastu vai telefonu (vai citu komunikācijas gaitā konkretizētu veidu). Sazināšanās ar Jums notiks tikai un vienīgi saistībā ar Jūsu uzņemšanu deju kolektīvā.

Sīkdatnes (cookies) un to izmantošana

Kas tas ir? Sīkdatnes ir nelielas informācijas daudzums, kas tiek saglabāts Jūsu datora, planšetdatora pārlūkprogrammā vai Jūsu mobilajā ierīcē, apmeklējot tīmekļa vietni. Pēc tam katrā nākamajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz to izveides tīmekļa vietni vai citu tīmekļa vietni, kas atpazīst šo sīkdatni.. Mūsu privātuma politika attiecas uz sīkdatnēm un līdzīgām tehnoloģijām.

Mūsu mājaslapā tiek lietotas tikai un vienīgi šādas sīkdatnes:

    • Tehniskās sīkdatnes: cenšamies piedāvāt saviem lietotājiem attīstītu un lietotājiem draudzīgu mājas lapu, kas automātiski pielāgojas lietotāju vajadzībām un vēlmēm. Šī mērķa sasniegšanai mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes, lai jums rādītu mūsu mājas lapu, lai mājas lapa pareizi strādātu. Respektīvi, šī sīkdatnes ir noteikti nepieciešamas mūsu mājas lapas atbilstošai funkcionēšanai.
    • Analītiskās sīkdatnes: Mēs izmantojam šīs sīkdatnes, lai gūtu ieskatu tikai un vienīgi  par to, kā mūsu lietotāji izmanto mājas lapu, lai uzzinātu, vai mūsu mājas lapas funkcionalitāte (sadaļas un to saturs) atbilst mūsdienu lietotāju prasībām ar mērķi uzlabot mājas lapu.  Mēs reģistrējam sistēmā Google Analytics  tādus datus kā jūsu skatītās mājas lapas, no kurām jūs atnācāt, mājas lapā skatīto sadaļu skaitu un uzturēšanās ilgumu. Mēs neizmantojam un neuzglabājam analītiskās sīkdatnes reklāmas un citu mārketinga aktivitāšu veikšanai.

Kā apstiprināt, atspējot vai izdzēst sīkdatnes?

Apmeklējot mūsu mājaslapu, Jums tiek parādīts logs ar ziņojumu par sīkdatņu izmantošanu. Nospiežot pogu "Piekrītu", Jūs apstiprināt, ka esat iepazinušies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.  

Lai atspējotu sīkdatnes, aktivizējiet savas pārlūkprogrammas iestatījumu, kas ļauj Jums atcelt sīkdatņu iestatījumus. Papildu informāciju par to, kā pārvaldīt sīkdatņu izvēlnes populārākajās pārlūkprogrammās, var atrast šeit: Internet Explorer; Chrome; Firefox; Safari; Opera.

Izmaiņas privātuma politikā

VPDK "Oglīte" patur tiesības pārrakstīt, mainīt šo politiku, kā arī jebkuru citu informāciju, kas atrodama šajā mājaslapā, atjauninot saturu attiecīgajās sadaļās. Apmeklējot oglite.lv mājaslapu, Jūs piekrītat mūsu privātuma politikas noteikumiem un tajos veiktām izmaiņām. Jebkāda veida izmaiņas mūsu privātuma politikā tiks publicētas šeit.

Ja Jums radušies kādi jautājumi, kas saistīti ar Privātuma Politiku, sazinieties ar mums, izmantojot kontaktus, kas norādīti sadaļā "Kontakti".

Pēdējās izmaiņas veiktas: 2021. gada 04. aprīlī.